IKAT to polska marka wytwarzająca ubrania, dodatki i biżuterię w sposób tradycyjny.
Uważamy, że rzeczy wykonane ręcznie mają niezwykłą wartość i swego rodzaju duszę. Każda z nich opowiada też własną historię, gdyż w naszą pracę wkładamy serce, doświadczenie oraz wiele czasu, który poświęcamy każdemu produktowi z osobna.Poprzez projektowanie, wykonanie i wykończenie w najdrobniejszych szczegółach dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty charakteryzowały się najwyższą jakością. Głównym celem towarzyszącym nam przy tworzeniu ubrań i dodatków jest sprawienie aby były one wygodne, delikatne i miłe w dotyku oraz aby noszenie ich było czystą przyjemnością. Cenimy rzeczy proste, wręcz klasyczne w formie, ponadczasowe, ale nietuzinkowe, a przede wszystkim kobiece.
Pragniemy również, aby w każdym produkcie marki IKAT nasi Klienci znaleźli pasję i radość jaka towarzyszyła ich powstawaniu.
Część naszych prac, to pojedyncze egzemplarze ze względu na zastosowany rodzaj materiału lub technikę wykonania. Produkty z opisem "unikatowy" łatwo można odnaleźć na stronie sklepu IKAT. Jesteśmy również otwarci na personalizację naszych propozycji, dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych Klientów do kontaktu w celu realizacji indywidualnych życzeń.

Serdecznie zapraszamy!